Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Fotogalerie

Nejoblíbenější fotografie

Nejoblíbenější fotografie

Aktuální počasí

Počasí dnes:

14. 11. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Anketa

Uvítali byste možnost hradit poplatky obecnímu úřadu platební kartou?

Celkem hlasů:
491
Hlasování začalo:
11. 1. 2019
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

V roce 2019 otevřeme v Oskavě nové multifunkční hřiště. Proto se Vás ptáme, o jakou sportovní aktivitu byste měli zájem?

Celkem hlasů:
1015
Hlasování začalo:
13. 11. 2018
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • cz
  • en
  • de

Obsah

Zlatá srnčí trofej

- 4. května 2019 v Úsově

- soutěžící Mikeska, Doubrava, Repáň (8.tř.), Wezdenko (7.tř.)

Evropa čte

- 2. května 2019

Souboj čtenářů

- od února do 15. dubna 2019 po celé ČR

- 43. - 46. místo (ze 120) získali žáci 6. tř.

Lidice 21. století

- 2. nejaktivněji zapojená škola v ČR

- žáci 5. - 9. ročníku

„ARS POETICA – Puškinův památník“

- 4. dubna 2019 v Mohelnici

- 1. místo a postup na celostátní festival v Praze: Karla Měrková (3.tř.)

YPEF

- 8. února 2019 školní kolo: 1. místo s postupem - Dušan Repáň, Pavel Doubrava a Pavel Mikeska (8.tř.)

- 4. dubna 2019 regionální kolo v Hranicích: 6. místo

Voda pro všechny

- 22. března 2019

- školu reprezentovali Lukáš Karger a Sára Valentová (7. tř.) a Anna Jana Braunerová (9.tř.)

Recitace

- školní kolo

1.      kategorie (1. - 3. třída) –  1. místo:  Lukáš Šteiner

                                         2. místo:  Sára Urminská

                                         3. místo:  Eliška Dohnálková

2.      kategorie (4. - 5. třída) -   1. místo:  Jan Blaško

                                          2. místo:  Marek Zatloukal

                                          3. místo:  Michaela Navrátilová

3.      kategorie (6. - 9. třída) -   1. místo:  Aleš Barbořák

                                          2. místo:  Vendula Šenková

                                          3. místo:  Anna Jana Braunerová

Mléko a já

- 7. listopadu 2018 ve škole

- projekt zařazen mezi 10 nejlepších z celé ČR

 

Den policistou 

- 20. září 2018 v Šumperku

- 2. místo: Tereza Deleželová, Dušan Repáň a František Sívek (8.tř.)