rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

23. 9. 2020

bo

Bude polojasno až oblačno, od JZ místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Anketa

1. května začala rybářská sezóna na obecním rybníku Oskava. Je pro Vás rybolov v Oskavě zajímavý?

• cz
  • en
  • de

Obsah

Upozorňujeme občany z důvodu jejich vlastní bezpečnosti a rovněž svého okolí, aby nosili roušky, popřípadě alespoň měli zahaleny obličeje šátkem.

Typ: ostatní
Pokud budete chtít navštívit Obecní úřad Oskava upozorňujeme, že bez roušky nebo jiným způsobem chráněného obličeje nebudete na úřad vpuštěni. Obecní úřad navštivte jen pouze v neodkladných záležitostech. Používejte platby přes internetové bankovnictví. Splatnost poplatku za psy, pozemky a nájemné se posunuje na 30.4. 2020.
Děkujeme za Vaše zodpovědné chování vůči Vašemu zdraví a zdraví spoluobčanů Oskavy ve Vašem bezprostředním okolí. Doporučujeme občanům, aby při vzájemné komunikace dodržovali odstup alespoň 2 metry.

Vytvořeno: 18. 3. 2020
Poslední aktualizace: 18. 3. 2020 10:20