rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

10. 4. 2020

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Uvítali byste možnost hradit poplatky obecnímu úřadu platební kartou?

Celkem hlasů:
Hlasování začalo:
11. 1. 2019
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

V roce 2019 otevřeme v Oskavě nové multifunkční hřiště. Proto se Vás ptáme, o jakou sportovní aktivitu byste měli zájem?

Celkem hlasů:
Hlasování začalo:
13. 11. 2018
Hlasování končí:
neomezeno

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

• cz
  • en
  • de

Obsah

Upozorňujeme občany z důvodu jejich vlastní bezpečnosti a rovněž svého okolí, aby nosili roušky, popřípadě alespoň měli zahaleny obličeje šátkem.

Typ: ostatní
Pokud budete chtít navštívit Obecní úřad Oskava upozorňujeme, že bez roušky nebo jiným způsobem chráněného obličeje nebudete na úřad vpuštěni. Obecní úřad navštivte jen pouze v neodkladných záležitostech. Používejte platby přes internetové bankovnictví. Splatnost poplatku za psy, pozemky a nájemné se posunuje na 30.4. 2020.
Děkujeme za Vaše zodpovědné chování vůči Vašemu zdraví a zdraví spoluobčanů Oskavy ve Vašem bezprostředním okolí. Doporučujeme občanům, aby při vzájemné komunikace dodržovali odstup alespoň 2 metry.

Vytvořeno: 18. 3. 2020
Poslední aktualizace: 18. 3. 2020 10:20