rozšířené vyhledávání ...

Počasí dnes:

16. 7. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, ojediněle bouřky. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 12 až 8°C.

Anketa

1. května začala rybářská sezóna na obecním rybníku Oskava. Je pro Vás rybolov v Oskavě zajímavý?

• cz
  • en
  • de

Likvidace odpadu a čerpání studní po povodni, upozornění na kvalitu vody

Typ: ostatní
Prosíme občany, aby naplavený materiál z blízkosti jejich objektů a zahrad prozatím uložili na hromadu na svých pozemcích. V nejbližších dnech bude s pomocí hasičů organizován hromadný svoz naplaveného materiálu.

Zájemci o vyčerpání zaplavených studní se mohou hlásit na obecním úřadě v Oskavě, tel. 583 233 553.

Upozorňujeme občany, že vzhledem k problémům s kvalitou vody u paneláků č. 57 a 58 na vodojemu a v lokalitě Mostkov v rodinných domech a dále od školky až po Nemrlov je voda po přechodnou dobu do vyřešení problémů pouze jako užitková.
Byly přistaveny 2 cisterny s pitnou vodou - u potravin naproti obecnímu úřadu a v Mostkově v blízkosti č.p. 41

Vytvořeno: 8. 6. 2020
Poslední aktualizace: 8. 6. 2020 14:58